Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Milí učitelia, študenti, rodičia!
Milí dovolenkári a cestovatelia!

Počas našej existencie sme pocestovali Európu, zamierili sme aj do Ázie a naši šoféri za ten čas nazbierali nesmierne množstvo skúseností. Máme k dispozícií luxusné, plne vybavené klimatizované autobusy, ktoré spĺňajú požiadavky najnáročnejších zákazníkov.

Naše zájazdy môžeme prispôsobiť Vaším požiadavkám. Umožníme Vám za prijateľné ceny cestovať, vzdelávať sa, prehlbovať poznatky nadobudnuté v škole, spoznávať jazyky a život ľudí v rôznych krajinách.

Termíny zájazdov prispôsobíme Vaším možnostiam a požiadavkám. Pokiaľ v našej ponuke nenájdete zájazd, o ktorý máte Vy alebo Vaši známi záujem, kontaktujte nás a my pre Vás pripravíme ponuku, ktorá Vás iste zaujme.

Pre bližšie informácie nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Budeme radi, keď si z našej ponuky vyberiete a tešíme sa na spoluprácu!