Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Viedeň a Morava

3-dňový autobusový zájazd, termín podľa požiadavky

1.deň: Odchod autobusu v ranných hodinách , dopoludnia príchod do Viedne. Prehliadka zámku SCHÖNBRUNNE (vstup do zámku).Presun do historického jadra s pešou prehliadkou Múzea (zvonku), Opera, Štefánske námestie s Dómom, Kostol Sv. Petra, Zámok Hofburg (zvonku). Podvečer presun na južnú Moravu, Hotel – ubytovanie v okolí Mikulova. Nocľah, večera.

2.deň: Po raňajkách presun do Lešnej, prehliadka parku, kde je okolo 1000 okrasných drevín, možná prehliadka ZOO. Po prehliadke presun na významné bojiská Napoleona do Slavkova.Podľa časových možností zastávka v Brne (osobné voľno). Návrat do Mikulova, nocľah + večera.

3.deň: Po raňajkách krátka prehliadka Mikulova, presun do Ledníc, návšteva zámku so záhradou. Po prehliadke presun na Slovensko. Príchod vo večerných hodinách.

Zmena programu vyhradená.

Cena zahŕňa: 2x hotelové ubytovanie, 2x raňajky, 2x večera, doprava luxusným klimatizovaným autobusom + sprievodca zájazdu.

Cena nezahŕňa: zdravotné poistenie , vstupy do hradov

Cena:105 EUR