Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Vianočná Budapešť

Termín podľa požiadavky

Odchod v ranných hodinách doobeda prehliadka najznámejších pamiatok Budapešti. Budova parlamentu , Margitin most a ostrov , hradná štvrť , kostol sv. Mateja , Rybárska bašta , královský palác . Prechod reťazovým mostom cez Dunaj na Námestie hrdinov . Vianočné trhy- patria k najväčším trhom v Europe. Veľkym lákadlom pre návštevníkov sú jedlá z pece – koláče , štrúdle , medovníčky , opekané špeciality. Návštevníkov zabavia tanečné súbory , hudobné skupiny a bábkové divadlo. Zaujímavé sú stánky s rezbárskymi a roznymi výrobkami z dreva.

Cena zájazdu : 12 EUR / osoba