Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Najkrajšie z Toskánska

5-dňový autokarový zájazd, termín podľa požiadavky

1. deň: Odchod cca o 17,00 hod tranzitom cez Rakúsko. Nočná jazda cez Taliansko

2. deň: V rannych hodinách príchod do Starobylej metropoly Toskánska- Florencie Prehliadka mesta : Michelangelova vyhliadka, Palazzo Vecchio , Dóm Kampanila , Baptistérium, Galéria uffuzi, Palazzo Pitti , Santa Groce , Ponte Vecchio. Ubytovanie.

3. deň: Siena historické stredoveké mesto , ktorého kostoly a paláce vytvárajú pôsobivý architekturický komplex. Pokračovanie do najatraktívnejšieho mesta Toskánska ,San Gimignáno, ktorého hradby a historické veže dokreslujú malebný obraz tohoto stredovekého mesta. Pokračujeme do približne 65 km vzdialeného mesta od – Pisy – Volterra . Mesto je známe výrobou a spracovaním alabastru. Pozrieme si stredoveké námestie a dóm z 12 storočia . Ubytovanie.

4. deň: ráno príchod do toskánskeho mesta Lucca – mesta románskych kostolov a skrytých palácových záhrad. Prehliadka : Dóm Piazza Napoleóne Piazza San Michelle . Transfér do Pisy známej vďaka 58 m vysokej románskej veži, ktorá je jedným zo symbolov Talianska. Pešia prehliadka města – Námestie zázrakov , ktoré je srdcom Pisy . Krstitelnica sv. Jána – vysoká50 m je naqjvyššou krstitelnicou v Taliansku. Compasanto – monumentálny starý cintorín s múzeom , pozostatky rímskych kúpeľov.

5. deň: Vo večerných hodinách odchod z Talianska tranzitom cez Rakúsko , príchod domov v popoludňajších hodinách.

V cene je zarátané: 2X ubytovane v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom , 2 X kontinentálne raňajky , sprievodca zájazdu , vstup autobusu do miest Florencia , Siena , San Gimignáno , Volterra a Pisa. Luxusný autobus v plnej výbave.

Cena zájazdu : 220 EUR