Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Škandinávia

10-denný poznávací autokarový zájazd, termín podľa požiadavky

1. deň: odchod v ranných hodinách cez Slovensko a Poľsko do Swinoujscie, nalodenie cca 20 – 22,00 h, možnosť nocľahu v kajute na lodi (nie je v cene).

2. deň: príchod v ranných hodinách do Švédska- Ystad, cez Malmo do Goteborgu – prehliadka centra mesta, olympijského štadióna, kde Slovensko získalo zlatú medailu v hokeji, pokračovanie do Nórska, vo večerných hodinách príchod do Oslo, ubytovanie – hotel.

3. deň: po raňajkách prehliadka mesta, kráľovský palác, prístav, polostrov Bigdoy – múzeum Fram a Kon-Tiky, popoludní návšteva centra zimných športov – Holmenkollen, návrat na hotel, večer možnosť prehliadky nočného Osla.

4. deň: po raňajkách odchod do Lillehameru, prestávka v olympijskom centre, pokračovanie cez údolie Gudbrandsdal do mesta Vistra (ubytovanie v meste alebo okolí – hotel Fefor).

5. deň: po raňajkách odchod povodím rieky Ota do Geirangeru – mestečka na konci Geirengenfjordu, známeho čarovnými vodopádmi, plavba po fjorde (nie je v cene), pešia túra cca 15 – 20 min. k ľadovcu Briksdal, pokračovanie do mestečka Stryn, ubytovanie-hotel,

6. deň: po raňajkách plavba trajektom Dragsvik – Vangsnes, možnosť zastávky v mestečku Voss, príchod do mesta Bergen– brány fjordov, zapísaného v Unesco, prehliadka mesta, výstup lanovkou nad mesto (nie je v cene), ubytovanie v meste, alebo okolí.

7. deň: po raňajkách voľno v meste, cesta cez Stavanger do Kristiansandu, nočná plavba zálivom Severného mora – Skagerrak do Dánska, program je možné pozmeniť za pešiu túru cca 4 h na vyhliadkovú skalnú plošinu – kazateľnicu Preikostelen s nádherným výhľadom na fjordy.

8. deň: v ranných hodinách cesta autobusom cez Arbus (zastávka na prehliadku mesta) do Kodane, prehliadka mesta, kráľovského paláca, ubytovanie,

9. deň: po raňajkách odchod do Hamburgu, prehliadka mesta, prístav, pamiatky, individuálne voľno, v popoludňajších hodinách odchod cez Berlín a Prahu na Slovensko,

10. deň: príchod v ranných hodinách.

V cene je zahrnutá: doprava, trajekt, ubytovanie, raňajky, sprievodca, poistenie.

Cena: 630,- €