Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Rím – Vatikán

5-dňový autokarový zájazd, termín podľa požiadavky

1.deň
Odchod popoludní cez Rakúsko, nočná jazda cez Taliansko
2.deň
V ranných hodinách príchod do hlavného mesta Talianska, Ríma. Návšteva a prehliadka Vatikánu, Sixtínska kaplnka, múzeá, Námestie Sv. Petra, Chrám Sv. Petra – možnosť výstupu na kopulu chrámu vo výške 132m, z ktorej je nezabudnuteľný výhľad na mesto. Pokračovanie prehliadky – Anjelský hrad a most, Justičný palác, ulica Zmierenia. Ubytovanie.
3.deň
Po raňajkách prehliadka historického centra Ríma: Španielske námestie s monumentálnymi schodmi, Fontána di Trevi, prezidentský palác Palazzo del Quirinale, najzachovalejšia budova v Ríme, Pantheon, gotický kostol S. Mária Sopra Minerva, kostol Chiesa del Gesu, Largo Tore Argentina, Campoi di Fiori, Ghetto, námestie Piazza Navona. Ubytovanie.
4.deň
Po raňajkách pokračovanie v prehliadke, Sväté schody, Lateránska bazilika, bazilika sv. Klementa, baziliky sv. Petra v okovách a Santa Maria Maggiore, pokračovanie antickým Rímom: Piazza Venezia, Trajánovo fórum Romanum, Koloseum a nakoniec bazilika sv. Pavla za hradbami. Vo večerných hodinách odchod z Ríma.
5.deň
Cesta späť na Slovensko, príchod v popoludňajších hodinách.

Cena zájazdu : 195 EUR

V cene je zahrnuté : luxusný autobus, 2x ubytovanie, 2x raňajky, prehliadka miest podľa programu (bez vstupov), sprievodca zájazdu

Príplatok za 1-lôžkovú izbu : 52,70 EUR

V cene nie je zahrnuté:
zdravotné poistenie,vstupné (celkom cca. 40 EUR)