Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Paríž a zámky na Loire

6-dňový autokarový zájazd, termín podľa požiadavky

1.deň
Odchod okolo 12:00, tranzit cez Rakúsko a Nemecko do Francúzska. Nočná jazda do Paríža.
2.deň
Príchod do Paríža v ranných hodinách. Prehliadka najznámejších historických pamiatok mesta – Notre Dame, Sorbonne, Pantheon, Luxemburský palác – prehliadka záhrad, Pompidouovo centrum, Les Hales. Vo večerných hodinách ubytovanie.
3.deň
Po raňajkách autokarová prehliadka mesta Champs-Elysées, Arc de Triomphe, La Défense, Opera, Eiffelova veža. Popoludní pešia prechádzka na Montmartre, Sacre-Coeur, Námestie umelcov. Večerná plavba po Seine. Nocľah.
4.deň
Prehliadka zámkov na Loire. Podľa časových možností návštevy zámkov Blois, Chaumont, Cheverny, Chambord. Návrat do Paríža, nocľah.
5.deň
Po raňajkách odchod do Versailles – prehliadka zámku a záhrad, po návrate prehliadka Louvru. Vo večerných hodinách odchod z Paríža nočnou jazdou do Nemecka
6.deň
Pokračovanie v ceste cez Rakúsko, s príchodom na Slovensko v popoludňajších hodinách.

Cena zájazdu : 235 EUR

V cene je zahrnuté : autobusová doprava, 3x hotelové ubytovanie v 2-lôžkových izbách s príslušenstvom, 3x raňajky, prehliadka Paríža, sprievodca zájazdu, poistenie proti insolventnosti

Príplatok za 1-lôžkovú izbu : 53 EUR

V cene nie je zahrnuté:
komplexné zdravotné poistenie – možnosť poistenia v cene cca. 8 EUR, vstupné v súhrnnej sume cca. 30 EUR. Loure, Versailles do 18 rokov zdarma. Vstupné do zámkov cca. 10 EUR/zámok.