Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Paríž (6 dní)

6- dňový autokarový zájazd, termín podľa požiadavky

1. a 2 deň: Odchod zo Zlatých Moraviec o 20.00 h – tranzit cez Rakúsko – Nemecko do Francúzka -cestou zastávka okolo 15.00 h v meste Reims (Remeš) prehliadka katedraly Notre Dame, kde v minulosti korunovali kráľov. V podvečerných hodinách príchod, do Paríža, autobusová prehliadka mesta po trase a ubytovanie hotel v sieti Comfort inn**.

3.deň: Raňajky, prehliadka najznámejších historických pamiatok mesta Pantheon, Sorbone, Notre Dame, Luxemburský palác – prehliadka Luxemburských záhrad, Centre Pompidou, Les Halles ( brucho Paríža – tržnica), námestie Bastila, večerná plavba po Seine, nocľah – hotel.

4.deň: Raňajky, odchod z hotela – odchod do VERSAILLES – prehliadka zámku, záhrad, popoludní La Défense – najmodernejšia štvrť Paríža s pojená s nákupom, presun okolo víťazného oblúku Árc de Triomphe, Champ – Elysées, námestie Svornosti (place de la Concorde), Opera. Pešia prechádzka na Montmartre, Sacre Coeur, Námestie umelcov. Nocľah – hotel.

5.deň: Návšteva spojená s výstupom na Tour d Eiffel, pešia prehliadka mesta , návšteva a prehliadka LOUVRU. Vo večerných hodinách okolo 18.00 h odchod z Paríža nočnou jazdou do Nemecka.

6.deň: Pokračovanie v ceste cez Rakúsko s príchodom do Zlatých Moraviec v popoludňajších hodinách.

V cene je zarátané: Autokarová doprava, 3 x hotelové ubytovanie v 2-lôžkových izbách s príslušenstvom, 3 x raňajky, prehliadka Paríža, sprievodca zájazdu, povinné zmluvné poistenie zájazdu v zmysle zákona č. 281/2001 Z.z.

V cene nie je zarátané:

– individuálne poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia
– vstupné Louvre, Versailles, Eiffelova veža, lístky na plavbu po Seine v súhrnej cene cca 40 EUR

Cena zájazdu na 1 osobu cca 220,- €

Doprava 49 miestnym lux. klimatizovaným autobusom zn. Iveco Domino – záujemcovia sa môžu prihlásiť na kontakte