Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Krásy azúrového pobrežia

5-dňový poznávací zájazd, termín podľa požiadavky

Doprava luxusným autobusom.

1.deň: Odchod zo Slovenska, tranzit cez Rakúsko, Taliansko do Francúzka. Nočná jazda.

2.deň: V ranných hodinách príchod do Monaca. Prehliadka :kniežací palác , katedrála, Oceánografické múzeum .Prechod cez prístav v La Condamine do Monte Carla. Kasíno , možnosť kúpania. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie a noclah.

3.deň: Raňajky , presun do mestečka Port Grimaund, ktoré je nazývané aj francúzskymi Benátkami.Možnosťplavby loďou kanálmi. Návšteva blízkeho Saint Tropez jedného z najznámejších letovísk vo Francúzku, často navštevovanými svetoznámymi osobnosťami. Typická je línia luxusných jácht,tiahnúca sa pozdĺž prístaviska. Možnosť malých kaviarničiek a promenáda prechádzajúcich sa turistov.Prehliadneme si historické centrum a známu policajnú stanicu , ktorú preslávil legendárny Luis de Funés. Odchod do Cannes , města Medzinárodného filmového festivalu. Prehliadka města: Hrad , festivalový palác, uličky starého města. Odchod na ubytovanie , noclah.

4.deň: Raňajky, návšteva poslednej perly francúzkej riviery – mesta Nice – označovaného jako „královná riviery“.Prehliadka starého města s typickými starými uličkami, ktoré sa od 18.storoča takmer nezmenili.Prechádzka po slávnej palmovej Anglickej promenáde, prehliadka radnice, opery a známeho trhoviska. Individuálne volno – možnosť kúpania. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

5.deň: Nočná jazda z Francúzka do Benátok – prehliadka města – pokračovanie na Slovensko. Príchod v ranných hodinách.

V cene je zarátané: autobusová doprava , sprievodca zájazdu , 2x hotelové ubytovanie s raňajkami ,

V cene nie je zarátané: Cestovné poistenie, vstupné na prehliadky/ cca 30 EUR/

Cena zájazdu: 245 EUR

V prípade záujmu výlet do kaňonu Verdon, ktorý patrí medzi najkrajšie prírodné scenérie v Európe.