Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Krakow-Wieliczka-Levoča

2-dňový autokarový zájazd

1.deň: Odchod autobusu v ranných hodinách , dopoludnia príchod do Levoče- prehliadka mesta, osobné voľno, ubytovanie.

2.deň: Po raňajkách presun do Krakowa – bývalého hlavného mesta Poľska, poklady renesančnej a barokovej architektúry v starom meste, kráľovský zámok Wawel, Katedrála. Popoludní návšteva Wieličky, kde sa od 12 storočia ťažila soľ. V soli sú vytesané sály s kaplnkami, sochami a freskami. Baňa má hĺbku 300 m a okolo 300 km chodieb. Nachádzajú sa tu podzemné soľné jazerá Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

Zmena programu vyhradená

Cena zahŕňa: 1x hotelové ubytovanie, 1x raňajky, 1x večera, doprava luxusným klimatizovaným autobusom + sprievodca zájazdu.

Cena: 80,- € / osoba