Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Benátsky karneval

26.2. – 28.2. 2014

1.deň
Odchod vo večerných hodinách smer Benátky

2.deň
V ranných hodinách príchod do Benátok – mesta pospájaného 400 mostami. Približne 15000 domov je postavených na koloch. Prehliadka mesta začína na Piazalle Roma. Asi hodinu a pol individuálne voľno na prehliadku jedinečného trhu a návštevy uzučkých obchodných uličiek.

Prehliadka pokračuje smerom na Piazza San Marco. Návšteva najkrajšieho námestia sveta s Prokúráciami, Ala Napoleonica, Hodinová veža, Chrám Sv. Marka, Piazzeta, Dóžov palác.

Účasť na Benátskom karnevale, karnevalové sprievody, zábavné programy na benátskych námestiach. Odchod z Tronchetta v neskorých večerných hodinách.

3.deň
Príchod na Slovensko v dopoludňajších hodinách.

 

Cena zájazdu : 61 EUR

V cene je zahrnuté : luxusný autobus, sprievodca zájazdu
V cene nie je zahrnuté: zdravotné poistenie

Zmena programu vyhradená