Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Bavorské zámky

3-dňový autokarový zájazd, termín podľa požiadavky

1.deň: V ranných hodinách (cca 5:00 hod) odchod zo Slovenska, tranzit cez Rakúsko. Popoludní príchod k jazeru Chiemsee, ktoré je pre svoju veľkosť nazývané aj Bavorské more. Výlet loďou k Pánskemu ostrovu – návšteva zámku Herrenchiemsee , ktorý nechal postaviť Ľudovít II a mal byť vernou kópiou francúzkeho Versailes. Ubytovanie.

2.deň: Po raňajkách návšteva dvoch zámkov pod úpätím Álp, zámok Hohenschwangau, kde Ľudovít II. strávil svoje detstvo a značnú časť mladosti. Zámok Neuschwanstein, romantický rozprávkový zámok postavený na skalnom útese a prístupný len peši /asi 30 min. chôdze. / Zo zámku sú prekrásne výhľady do okolia. Krátka zastávka vo Fussene, stredovekom mestečku a známom zimnom stredisku. Ubytovanie.

3.deň: Po raňajkách návšteva zámku Linderhof ˝Kráľovská vila˝ vzor od francúzskeho kráľa Ľudovíta XIV. Po prehliadke zastávka v slávnom benediktínskom kláštore Ettale, kde sa do dnes vyrába kláštorný likér ETTALER KLOSTERLIKÉ

Popoludní návrat domov na Slovensko príchodom do Bratislavy vo večerných hodinách.

V cene je zahrnutá: doprava lux. klimatizovaným autobusom, 2x ubytovanie s raňajkami, služby sprievodcu.

 V cene nie sú zahrnuté: vstupy a zdravotné poistenie.

 Cena: 190 eur