Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Alpská rozprávka

Švajčiarsko, termín podľa požiadavky

1.deň
Odchod o 18:00 cez Rakúsko do Švajčiarska
2.deň
V ranných hodinách zastávka pri známych Rýnskych vodopádoch, pokračovanie do Zurichu – prehliadka kultúrnych pamiatok ležiacich na brehoch Zurišského jazera. Prehliadka mesta Luzern. Ubytovanie v okolí Interlakenu.
3.deň
Raňajky, výlet horskou železnicou na strechu Európy Jungfraujoch (najvyššie položená železničná stanica Európy, 3454 m, prekrásne výhľady). Popoludní podľa časových možností návšteva hlavného mesta Švajčiarska – Bernu. Nocľah.
4.deň
Po raňajkách presun cez priesmyk Sv. Gottharda do Lugana, prezývaného aj Rio de Janeiro starého kontinentu. Locarno – mesto pri brehoch romantického jazera, kde sa snúbi švajčiarska precíznosť s talianskym temperamentom. Vo večerných hodinách návrat domov s krátkou zastávkou vo Vaduze (Lichtenštajnsko).
5.deň
Príchod domov v popoludňajších hodinách.

Cena zájazdu : 228 EUR

V cene je zahrnuté : luxusný autobus, 2x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, prehliadka miest podľa programu (bez vstupov), sprievodca zájazdu, poistenie proti insolventnosti.

Príplatok za 1-lôžkovú izbu : 66 EUR

V cene nie je zahrnuté:
zdravotné poistenie, železnica na Jungfraujoch cca 140CHF