Spoznávajte Európu!

Obľúbené a odskúšané destinácie s obľúbenou autokarovou dopravou. V ponuke máme viaceré destinácie, máme skúsenosti s cestami po celej Európe od Škandinávie až po Turecko. V prípade záujmu nás kontaktujte, radi Vám poradíme viac.

Aktualizovaná ponuka

Pozrite si našu aktualizovanú ponuku zájazdov. Snažili sme sa, aby bola dostatočne bohatá a rôznorodá a aby ste si v nej našli to, čo Vás láka. Pre viac informácií o tom, v ktorých termínoch sa konkrétne zájazdy otvárajú nás kontaktujte telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na spoločné cesty po Európe!

Kontakt:
autobusová doprava
Ján Galovič
Zlatno 61
95191 Zlatno

mobil.: 0911 / 441 158
tel.: 037 / 634 73 19
e-mail: doprava@galovic.eu

Paríž

5-dňový autokarový zájazd, termín podľa požiadavky

1.deň
Odchod približne o 12:00 – tranzit cez Nemecko do Francúzska – nočná jazda do Paríža
2.deň
Príchod do Paríža v ranných hodinách. Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok mesta – Notre Dame, Sorbonne, Pantheón, Luxemburský palác, prehliadka Luxemburských záhrad, Pompidouovo centrum, Les Halles (brucho Paríža, tržnica). Ubytovanie.
3.deň
Po raňajkách odchod do Versailles – prehliadka zámku, záhrad. Popoludní La Defance – moderná časť Paríža spojená s nákupom. Presun okolo Víťazného oblúku (Arc De Triomphe), Elyzejské polia (Champs-Elysées), Opera. Pešia prechádzka na Montmartre, Sacre-Coeur a Námestie umelcov. Večerná plavba po Seine. Ubytovanie.
4.deň
Raňajky, odchod z hotela. Návšteva spojená s výstupom na Eiffelovu vežu, pešia prehliadka mesta, návšteva a prehliadka Louvru. Vo večerných hodinách okolo 18:00 odchod z Paríža nočnou jazdou do Nemecka.
5.deň
Príchod domov v popoludňajších hodinách.

Cena zájazdu : 205 EUR

V cene je zahrnuté : autokarová doprava, 2x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, sprievodca zájazdu

Príplatok za 1-lôžkovú izbu : 53 EUR

V cene nie je zahrnuté:
zdravotné poistenie, vstupné Louvre, Versailles, Eiffelova veža, lístky na plavbu po Seine, v súhrnnej cene cca 30 EUR